7 Nisan 2013 Pazar

Twitter'da Tüm Tweetleri Silmek

Yazan: Yaşlı Çocuk   Zaman:  Pazar, Nisan 07, 2013 6 Yorumlar

Twitter'da Tüm Tweetleri Silmek
Son zamanların en popüler sosyal paylaşım ağlarından biri olan Twitter'i kullananlar bilir; bir kez yazmaya başlayınca sürekli yazası gelir insanın. Belki de günde 100-200 tweet atabilirsiniz. İlerleyen yıllarda ise daha da olgunlaştığınız veya düzenli yazmaya başlamak istediğiniz için önceki attığınız tüm tweetleri silmek isteyebilirsiniz. Ancak o kadar tweeti tek tek silmek hem zaman kaybı, hem de sıkıcı gelebilir. 
Çoğu kişi tüm attığı tweetleri tek tek silmek yerine yeni bir Twitter hesabı açarak önceki hesabını iptal ediyor. Bu çok yanlış bir şey bence.

Tüm tweetleri tek tek silmeye üşenenler için birkaç tane uygulama var. Aşağıda tüm tweetleri silmek için en çok kullanılan 3 uygulamayı paylaştım. Herhangi birine tıklayıp, Twitter hesabınızla giriş yaptıktan sonra silme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Kolay gelsin :)

Not: Silme işlemini yapmadan önce ciddi bir şekilde düşünmenizi öneririm.


Twitter-Tüm Tweetleri Silmek


Twitter-Tüm Tweetleri Silmek


Twitter-Tüm Tweetleri Silmek

Twitter Facebook Twitter

Yazar Hakkında:

Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. 2012 yılında "Web Programcılığı" bölümünden mezun oldum. Şu aralar üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. Üniversitede ise "Görsel İletişim Tasarımı" bölümünü okumayı istiyorum.

6 yorum:

 1. eywallah sağol dostum.
  Umarım çalışır.

  YanıtlaSil
 2. güvenliği denendi mi?

  YanıtlaSil
 3. Tweetleri topluca silmek için kulllanılan en popüler uygulamalar bunlar. Ama yine de tüm tweetleri silmeden önce düşünmek lazım. Çünkü geri dönüşü olmuyor.

  YanıtlaSil
 4. tweetler silindikten sonra tweet sayısı da 0 olarak mı gösteriliyor yoksa eskisi gibi kalıyor da yalnızca tweetler mi gidiyor?

  YanıtlaSil
 5. Bildiğim kadarıyla zaman aralığını kendin belirliyorsun. Mesela Tweet Delete uygulamasında "1 yıla kadar olan tüm tweetleri sil" seçeneği vardı. Onu seçtiğin taktirde bu yıl içerisinde atmış olduğun tüm tweetler siliniyor.

  YanıtlaSil

Yukarı Çık ↑
E-Posta Aboneligi:

Reklam/Sponsor

Takipçilerimiz

Araç/Gereç

Follow on Bloglovin

Facebook Sayfamız

© 2013 Mikrooplazma| Tema: BloggerTheme9
Ana Sayfa|Hakkımda|Destek Ol|Arşiv|İletişim